Poriadok bohoslužieb od 29. mája 2023 do 04. júna 2023

a spoločníkov, mučeníkov,

spomienka

Modlitba posvätného ruženca

a po nej svätá omša Za ružencové bratstvo

Sobáš Filip Kollár – Simona Suchánková

+ Mária a Miroslav Kuzmoví

Najsvätejšej Trojice, slávnosť

9. Nedeľa v cezročnom období

Za tých, čo majú v júni narodeniny alebo meniny

Za farníkov (streamovaná)

Zbierka na katolícke masmédiá minulú nedeľu vyniesla 450€. Za vaše milodary úprimné Pán Boh zaplať.

Budem zapisovať úmysly sv. omší na jún. Dnes po sv. omšiach životné jubileá a 1. výročie úmrtia a od pondelka ostatné úmysly.

Kto by ste mali úmysly sv. omší, ktoré nemusia byť odslúžené v Leopoldove, tak mi ich môžete odovzdať aj s milodarom v obálke a odovzdám ich ďalším kňazom, ktorí tieto úmysly odslúžia.

Pravidelná prvopiatková zbierka trvanlivých potravín pre ľudí v núdzi bude v našej farnosti od pondelka do nedele.

Prispieť môžete darovaním rôznych trvanlivých potravín.

V tomto týždnimáme 1. piatok v mesiaci, je to príležitosť na našu osobnú duchovnú obnovu a zmierenie sa s Bohom, druhými ľuďmi i sebou samými. Možnosť ku sv. spovedi bude v pondelok, utorok, stredu a piatok od 16:00 a vo štvrtok počas rannej sv. omše a prípadne aj po nej.

V pondelok a štvrtok ráno príde podľa možnosti spovedať aj vdp. Ján Bašo.

Chorých budem spovedať v piatok od 08:30.

Všetkých vás srdečne pozývame na Noc kostolov, ktorá bude v našej farnosti 02. júna.Pripravujeme zaujímavý a bohatý program, o ktorom sa môžete viac dočítať na výveske. Ak by ste nám chceli pomôcť, dajte nám o sebe vedieť v sakristii. Veľmi by nás potešila pomoc s upečením niečoho dobrého, aby sme sa mohli spoločne baviť aj pri dobrom domácom koláčiku.

V sobotu po rannej sv. omši bude výmena kartičiek ružencových tajomstiev.

Pozývame členov živého, svätého a večného ruženca a všetkých ctiteľov Panny Márie.

Na budúcu nedeľu bude v našom farskom kostole od 18:00 modlitba chvál.

Preto aj my, obklopení takým oblakom svedkov, zhoďme všetku príťaž a hriech, ktorý nás opantáva, a vytrvalo bežme v závode, ktorý máme pred sebou, s očami upretými na Ježiša, pôvodcu a zavŕšiteľa viery. (Hebr 12,1-2a)

Priatelia, tak sme to už takmer zvládli, prebojovať sa ďalším školským rokom, a tak vás srdečne pozývame na posledné chvály pred prázdninami. Zostávajme vytrvalí :)))

Tešíme sa na vás :)))

Spoločenstvo L’múry pozýva deti od 6 do 10 rokov na denný tábor a staršie deti, od 11 do 13 rokov, na skvelé 4 dni do Terchovej.

Všetky informácie už nájdete na výveske.

V mesiaci máj sa budeme modliť Loretánske litánie.

V mesiaci jún sa budeme modliť litánie k Najsvätejšiemu Srdcu Ježišovmu.

Ďakujem za upratanie kostola skupine č. 16.